Świeżość
ponad wszystko
Świeżość
ponad wszystko
Świeżość
ponad wszystko
Świeżość
ponad wszystko
Świeżość
ponad wszystko

O nas

Historia firmy EUROVEG sięga 2005 roku kiedy to powstała koncepcja tworzenia firmy, mająca na celu nawiązanie ścisłej współpracy z producentami produkującymi warzywa z centralnej polski.

Głównym celem działalności firmy EUROVEG jest zapewnienie najwyższej jakości i bezpieczeństwa mikrobiologicznego warzyw we wszystkich ogniwach dystrybucyjnych począwszy od wysiewu poprzez produkcję, zbiory i dystrybucję  do konsumenta.


Podstawowymi produktami firmy są sałaty - wszelkiego typu
(masłowa, ozdobne, lodowa, rzymska, salanova), rzodkiewka oraz warzywa kapustne takie jak Kapusta  pekińska, kapusta biała, kalafior, brokuł.

Przykładając ogromną wagę do jakości i stuprocentowej efektywności w realizowaniu zamówień oferowane przez firmę produkty są pod stałą kontrolą począwszy od siewu poprzez produkcję, zbiór i proces przygotowania do sprzedaży przez dział zarządzania jakością naszej firmy.

Dla efektywnego realizowania tych celów systematycznie zwiększamy powierzchnię upraw nadzorowanych i certyfikowanych w zakresie GLOBAL G.A.P.

Wieloletnie doświadczenie, gruntowna znajomość rynku oraz własny transport przy współpracy z największym producentem rozsad w Polsce, pozwala nam sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających kontrahentów.
 

Zapraszamy wszystkich do współpracy.